ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΕΙΔΗΣΗΣ

• Επιστροφή στις αγωνιστικές υποχρεώσεις για την ομάδα της ΑΕΚ,η οποία αντιμετώπισε την Δραπετσώνα για την 9η αγωνιστική της Α2 Ανδρών.

• Τα σετ: 14-25, 13-25, 25-23, 21-25 ΑΕΚ: Λάππας, Αλεξίου, Κρέτσης, Κανέλλος, Μαυραγάνης, Παπαδόπουλος, Αχιλλεόπουλος (λ), Μάρκου, Κουλοχέρης, Σωνάκης, Ανάγνου, Δεληπρίμης και Δραβόπουλος.

• Η ΑΕΚ δεν δυσκολεύτηκε ιδιαίτερα απέναντι στην Δραπετσώνα εκτός έδρας για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος, επικρατώντας με 3-1.

• Στη συνέχεια του τρίτου σετ η Δραπετσώνα μπήκε δυνατά στο ματς, προσπαθώντας να αντιστρέψει την εικόνα της, καταφέρνοντας να μειώσει σε 1-2 σετ με σκορ 25-23.

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ

Ολα τα Άρθρα

Με το διπλό έφυγε από τη Δραπετσώνα η ανδρική ομάδα βόλεϊ της ΑΕΚ, επικρατώντας με 3-1 σετ της τοπικής ομάδας στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α2 κατηγορίας. Τα σετ: 14-25, 12-25, 25-23, 21-25.

·    πριν από  3 ημέρες 22 ώρες  ·

Aek24hours.gr

Advertisement Η ΑΕΚ επικράτησε με 3-1 της Δραπετσώνας εκτός έδρας για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος και παραμένει αήττητη. Η ΑΕΚ δεν δυσκολεύτηκε ιδιαίτερα απέναντι στην Δραπετσώνα εκτός έδρας για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος, επικρατώντας με 3-1. Η Ένωση μπήκε πολύ δυνατά στο ματς κάνοντας το 0-1 στα σετ με σκορ 14-25. Η συνέχεια και στο δεύτερο σετ...

·    πριν από  4 ημέρες 3 ώρες  ·

Aek1924.gr

Επιστροφή στις αγωνιστικές υποχρεώσεις για την ομάδα της ΑΕΚ,η οποία αντιμετώπισε την Δραπετσώνα για την 9η αγωνιστική της Α2 Ανδρών. Το παιχνίδι ξεκίνησε με με μία καθυστέρηση 30 λεπτών λόγω του προηγούμενου αγώνα ο οποίος άργησε να τελειώσει.Η ομάδα του Νίκου Νεόφυτου πήρε τον πρώτο πόντο του παιχνιδιού και στην συνέχεια η γηπεδούχοι απάντησαν για το 1-1.Η Ένωση...