Κερδίζοντας εύκολα την Εράτυρα με 3-0 η Άρδασσα παρέμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας και όσο ο "μίτος του πρωταθλήματος τελειώνει", τόσο πιο κοντά είναι στα μπαράζ ανόδου. Η 2η Α.Ε.Π. από την άλληξέσπασε στον Εθνικό Βατερού φιλοδωρώντας τον με 6 γκολ. Στη μάχη της παραμονής χαμένες ήταν η Αιανή (ήττα 4-2 στο Φούφα), Βελβεντό (0-0 εκτός με την ουραγό Κοζάνη 2004) ενώ κερδισμένες μπορεί να χαρακτηριστούν η Ασβεστόπετρα (0-0 στην ΑΕΚ), Ακρινή (2-0 τον Περδίκα) και Σέρβια (3-2 τον ΠΑΟΚ). Μια μάχη παραμονής που αναμένεται συναρπαστική View the discussion thread.

   ·    πριν από  4 Χρόνια -29 Μήνα  ·    

Kozani.topikasport.gr

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ


Ολα τα Άρθρα

Σχόλια (0)

Κάντε Login για να αφήσετε το σχόλιό σας

Από την ενότητα: Μακεδονία
Ροή videos

Από την ενότητα: Μακεδονία
  • Το λάθος στην Ελένη που εκνεύρισε τον Μαζωνάκη και η συγγνώμη της Μενεγάκη

    πριν από 2 ώρες 31 λεπτά

  • LEFTERIA.BLOGSPOT.GR 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

    πριν από 6 ώρες 31 λεπτά

  • ''Πώς σώθηκα από θαύμα από τη χθεσινή επίθεση''

    πριν από 12 ώρες 32 λεπτά

  • Bad Trip Advisors

    πριν από 18 ώρες 16 λεπτά

  • Dog plays dead to avoid taking a bath!

    πριν από 21 ώρες 17 λεπτά

  • LEFTERIA.BLOGSPOT.GR ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΡΩΝ

    πριν από 1 ημέρα 2 ώρες

  • LEFTERIA.BLOGSPOT.GR ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΡΩΝ

    πριν από 1 ημέρα 2 ώρες

  • LEFTERIA.BLOGSPOT.GR Ο ΠΟΔΕΙΔΩΝΑΣ Ν. ΠΟΡΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

    πριν από 1 ημέρα 2 ώρες

  • Ράδιο Αρβύλα - Αρτεμης Σωρρας 20/03/2017

    πριν από 1 ημέρα 10 ώρες

  • EΘΝΙΚΗ ΕΛΠΙΔΩΝ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 2 - 1

    πριν από 1 ημέρα 12 ώρες

  • DIY Candles with Crystal Beads | Φτιάξτε Πασχαλινές Λαμπάδες με Συσκευασία | Decor | IMAGINE HEARTS

    πριν από 2 ημέρες 0 ώρα

  • The Brussels Business - Who Runs The EU (2012 film)

    πριν από 2 ημέρες 9 ώρες

Σχετικά Θέματα

Πρόγραμμα | Δείτε Τώρα

Kontra Channel
22:00
ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ
Σόου
MAD TV
22:00
DANCE ZONE
Σόου
MTV
22:00
RIDICULOUSNESS 7
Άλλο
Mega Channel
22:00
ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
Παιδική εκπομπή
TV Μακεδονία
22:00
ΤΑ ΠΕΝΤΕ ΚΛΕΙΔΙΑ
Σειρά
Βουλή
22:00
ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
Σόου
ΕΡΤ 1
22:00
ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
Παιδική εκπομπή
ΕΡΤ 2
22:00
Η Ελληνική Μουσική Σκηνή στο Δεύτερο
Μαγκαζίνο
ANT1
21:00
ΜΠΡΟΥΣΚΟ 4
Σειρά
Alpha
21:00
FROZEN
Παιδική εκπομπή
E TV
21:00
STAR ACADEMY
Σειρά
Star Channel
21:00
Ο ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ
Ταινία

Πρωτοσέλιδα

Palo presentation