Ο διαγωνισμός του iefimerida.gr για τα 3 ζευγάρια γυαλιά URBAN OWL ολοκληρώθηκε και σήμερα πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για την ανάδειξη των τυχερών νικητών. Ανάμεσα στις 2.357 συμμετοχές αναδείχθηκαν τρεις νικήτριες. Τα ονόματα: 13. Ελένη Κυριακού 1990. Αναστασία Μιχαλακούδη 2017. Χριστίνα Θανοπούλου Τη Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου το iefimerida.gr θα επικοινωνήσει...

   ·    πριν από  2 Μήνες 5 ημέρες  ·    

Tsekouratoi.gr

Σχόλια (0)

Κάντε Login για να αφήσετε το σχόλιό σας

 
 
Από την ενότητα: Οικονομία
Ροή videos

Από την ενότητα: Οικονομία
  • Ο Άδωνις Γεωργιάδης απέναντι στον Τρύφωνα Αλεξιάδη στο ΑΚΡΑΙΩΣ (ΣΚΑΪ, 23/4/17)

    πριν από 7 ώρες 44 λεπτά

  • Ο Δημήτρης Μπούρλος για όσα πρέπει να ξέρουν οι υποψήφιοι συνταξιούχοι στο Newsbomb.gr 3

    πριν από 1 ημέρα 5 ώρες

  • Η σύντροφος του Μπουγιούρη στο SYTYCD

    πριν από 1 ημέρα 9 ώρες

  • Δηλώσεις Μοσκοβισί

    πριν από 1 ημέρα 12 ώρες

  • GOVASTILETO.GR: Σόφη Πασχάλη: «Τους ακολουθήσαμε στην ζούγκλα και είδαμε…»

    πριν από 1 ημέρα 17 ώρες

  • Peoplegreece.com: Πρεμιερα so you think you can dance

    πριν από 2 ημέρες 1 ώρα

  • Survivor: Η Σόφη Πασχάλη μιλάει για το φαγητό που πήραν απ' έξω οι Διάσημοι (ΜΕΡΟΣ Β)

    πριν από 2 ημέρες 17 ώρες

  • Survivor: Η Σόφη Πασχάλη μιλάει για το φαγητό που πήραν απ' έξω οι Διάσημοι (ΜΕΡΟΣ Α)

    πριν από 2 ημέρες 17 ώρες

  • Δημήτρης Τζανακόπουλος: «Επιβεβαιώνεται η έξοδος από την επιτροπεία»

    πριν από 2 ημέρες 17 ώρες

  • Survivor: Ο πατέρας του Βασάλου μιλά για την προκλητική κίνηση του Χανταμπάκη!

    πριν από 2 ημέρες 17 ώρες

  • Newsbeast.gr - Τσακαλώτος: Πολύ καλή η συζήτηση με την Λαγκάρντ

    πριν από 2 ημέρες 18 ώρες

  • Ξέσπασε ο Ηλίας Βαλάσης στην εκπομπή του Αρναούτογλου

    πριν από 2 ημέρες 21 ώρες

Σχετικά Θέματα

Πρόγραμμα | Δείτε Τώρα

ANT1
14:00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ
Παιδική εκπομπή
Kontra Channel
14:00
Κ ΚΑΙ ΡΗΞΗ
Σόου
MAD TV
14:00
15 SUPER MAD HITS GR
Σόου
MTV
14:00
TEEN MOM
Σειρά
Mega Channel
14:00
ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
Παιδική εκπομπή
Star Channel
14:00
9 ΜΗΝΕΣ 2
Σειρά
ΕΡΤ 1
14:00
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
Ντοκιμαντέρ
ΕΡΤ 3
14:00
Ο ΦΑΡΟΣ 2
Σειρά
Alpha
13:00
ΕΛΕΝΗ
Άλλο
TV Μακεδονία
13:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
Άλλο
E TV
11:45
LA BIRI BIRI
Άλλο
Βουλή
10:00
ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
Σόου

Πρωτοσέλιδα

Palo presentation