Ακόμη μία νίκη για την ομάδα Κ17 του ΑΣΤΕΡΑ, με τον Κώστα Μπεντεβή στον πάγκο, η οποία παραμένει στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα στο πρωτάθλημα υποδομής της Super League. Εντυπωσιακοί οι Αρκάδες, επικράτησαν με 4-0 του Πανιωνίου. Ο ΑΣΤΕΡΑΣ άνοιξε το σκορ πολύ νωρίς, στο 4', με αυτογκόλ των φιλοξενούμενων μετά από σέντρα του Μπάτσι. Στη συνέχεια διαχειρίστηκε το αποτέλεσμα, χωρίς να κινδυνεύσει ιδιαίτερα, ενώ απείλησε με κεφαλιά του Χριστόπουλου μετά από εκτέλεση κόρνερ. Στο δεύτερο ημίχρονο ο ΑΣΤΕΡΑΣ έδωσε έκταση στη νίκη του. Ο Ανανιάδης στο 48' και στο 62' σημείωσε το 2-0 και το 3-0, αντίστοιχα, ενώ το τελικό 4-0 διαμόρφωσε ο Καντέλης στο 83ο λεπτό. Μετά και από αυτή τη νίκη ο ΑΣΤΕΡΑΣ εξακολουθεί να βρίσκεται στην πρώτη θέση του πρωταθλήματος Κ17 της Super League. Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑ Καραχάλιος, Διονυσόπουλος, Χριστόπουλος, Καλογερόπουλος, Παπαθεοδωρίδης (63' Στασινόπουλος), Φραγκιαδάκης, Αντωνάκης, Προύντζος (79'...