Οι παίκτες που έχουν κληθεί, είναι οι εξής: Φλώρος, Πετρακάκος (Ανθούπολη), Φυτίλης, Ευθυμίου (Κηπούπολη), Λουφάκης (Α.Ο. Περιστερίου), Βλάχος, Κατωπόδης (Αστέρας 2004), Δήμος (Α.Ε. Ηρακλείου), Τσαρούχας Α., Ταμπάς (ΑΕΚ), Κουκουλός (Κοψαχείλα), Φόνσος, Τσαρούχας Κ., Γρηγορόπουλος, Τζανετής (Πανιώνιος), Συγγρός, Κομμούτος (Παπάγος), Σκορδάκης, Σουλαντίκας ( Ηλιούπολη ), Κουτζής, Σαχλίκης (Αγία Παρασκευή), Κουτσομπέλης (Βύρωνας), Παρασκευόπουλος, Καράνταλης, Χατζής (Κορωνίδα), Λαβράνος, Σακαρέλος (Ιάσωνας), Τσιντσιλίδας (Άγιαξ Ταύρου), Σπίνος,, Καλομοίρης (ΠΑΟ), Παναγόπουλος, Βλασσόπουλος (Χολαργός), Καβαλάρης (Λυκόβρυση), Γκρουστιώτης (Κεραυνός Γλυφάδας), Κλείτσικας, Κεφαλάς, Παπακωνσταντίνου (Αργυρούπολη).

   ·    πριν από  4 Χρόνια -21 Μήνα  ·    

Onsports.gr

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ


Ολα τα Άρθρα

Σχόλια (0)

Κάντε Login για να αφήσετε το σχόλιό σας

Από την ενότητα: Ποδόσφαιρο
Ροή videos

Από την ενότητα: Ποδόσφαιρο
  • ΑΕΚ - γαύρος (19/2/2017) - ORIGINAL 21

    πριν από 4 ώρες 43 λεπτά

  • Goalkeeper Wayne Shaw eats during a match Sutton United vs Arsenal ( FA Cup England )

    πριν από 5 ώρες 28 λεπτά

  • Γιάννης Χριστόπουλος για ΑΕΛ-Λεβαδειακός by aelole.gr

    πριν από 15 ώρες 44 λεπτά

  • Η «βροχή» από γκολ και η «φωτοβολίδα» του Χουχούμη

    πριν από 16 ώρες 28 λεπτά

  • Συνέντευξη τύπου μετά τον αγώνα Τηλυκράτης - ΑΕ Καραϊσκάκης (0-2) | 20/02/2017

    πριν από 18 ώρες 43 λεπτά

  • Σάββας Θεοδωρίδης: Ξεφτίλα και ντροπή

    πριν από 19 ώρες 59 λεπτά

  • Denizlispor 2-3 SİVASSPOR

    πριν από 20 ώρες 13 λεπτά

  • CFR Cluj - ASA Targu Mures 2-0 Rezumat Complet 17.02.2017

    πριν από 20 ώρες 13 λεπτά

  • INTERTV: Kooste FC Inter - Pallo-Iirot 18.2.2017

    πριν από 20 ώρες 13 λεπτά

  • KV Mechelen vs KSC Lokeren (Samenvatting) JPL

    πριν από 20 ώρες 13 λεπτά

  • Doolan double sends Jags into top six

    πριν από 20 ώρες 14 λεπτά

  • Battling Inverness take point from Tynecastle

    πριν από 20 ώρες 14 λεπτά

Σχετικά Θέματα

Πρόγραμμα | Δείτε Τώρα

Alpha
21:00
ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ 4
Παιδική εκπομπή
Kontra Channel
21:00
ΧΩΡΑ ΕΝ ΚΑΜΙΝΩ
Σόου
MAD TV
21:00
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
Σόου
MTV
21:00
TEEN MOM UK
Σειρά
Mega Channel
21:00
ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
Παιδική εκπομπή
Star Channel
21:00
BLINDSPOT
Παιδική εκπομπή
ΕΡΤ 2
21:00
ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
Παιδική εκπομπή
ΕΡΤ 3
21:00
BORDERS
Σόου
ΕΡΤ 1
20:55
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ
E TV
20:45
LIVE NEWS
Ειδήσεις
TV Μακεδονία
19:45
ΟΛΑ ΚΑΛΑ
Άλλο
Βουλή
18:00
ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
Σόου

Πρωτοσέλιδα

Palo presentation