Η Μπάγερν φάνηκε πως αγκαλιάζει τη νίκη κόντρα στον Ολυμπιακό με τον Τολισό στο 75' να κάνει το 3-1 για τους Βαυαρούς. Ο Κουτίνιο επιχείρησε να σκοράρει αφού ταλαιπώρησε την άμυνα των "ερυθρόλευκων, το σουτ του κόντραρε και στρώθηκε στον Τολισό που με εκπληκτικό σουτ έκανε το 3-1. Τι νύχτα Θεέ μου! Ο Ολυμπιακός έπαιξε στα ίσια την Μπάγερν! Όμως ο Ολυμπιακός δεν τα...

·    πριν από  1 Μήνα 0 ημέρα  ·

To10.gr

Ολυμπιακός-Μπάγερν: Παίρνει την κάτω βόλτα το Καραϊσκάκης! Με τρομερό σουτ του Τολισό "σκοτώνει" τον Ολυμπιακό για το 1-3. Κάντε like στη σελίδα μας για να μαθαίνεται πρώτοι τα νέα. Ακολουθήστε μας στο instagram για να βλέπετε πρώτοι τα γεγονότα σε εικονές Κάντε μας follow για να βλέπετε κριτικές, σχόλια και παραπολιτικά στο Twitter

Σκόρερ του 1-3 για τους Γερμανούς ο Τολισό.

Enikos.gr

Ο Τολισό πέτυχε ένα πανέμορφο γκολ στο 75ο λεπτό διαμορφώνοντας το 3-1 για του Βαυαρούς.

Novasports

Ο Ολυμπιακός υποδέχθηκε την πανίσχυρη Μπάγερν Μονάχου για την 3η αγωνιστική των ομίλων του Champions League, το πάλεψε απέναντι στην πρωταθλήτρια Γερμανίας, αλλά γνώρισε την ήττα (2-3) στο Γ. Καραϊσκάκης. Δείτε τα γκολ των Ελ Αραμπί, Γκιλιέρμε, Λεβαντόβσκι (2) και Τολισό, αλλά και τις καλύτερες στιγμές της αναμέτρησης στο Φάληρο: SHARE

Sport24.gr

Ο Ολυμπιακός υποδέχθηκε την πανίσχυρη Μπάγερν Μονάχου για την 3η αγωνιστική των ομίλων του Champions League και ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί με κεφαλιά νίκησε τον Μάνουελ Νόιερ - η μπάλα πέρασε τη γραμμή πριν την απομακρύνει ο Γερμανός - κι άνοιξε το σκορ στο 23ο λεπτό. Οι ερυθρόλευκοι δεν χάρηκαν πολύ το προβάδισμά τους καθώς 11 λεπτά μετά το γκολ του Μαροκινού, η ομάδα του...

Sport24.gr

Η Μπάγερν έδειξε πως... καθάρισε το παιχνίδι με τον Ολυμπιακό στο 75', όταν ο Τολισό με ένα πανέμορφο σουτ έξω από την περιοχή έστειλε την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι του Σα για το 1-3, πριν ο Γκιγιέρμε μειώσει σε 2-3.

Gazzetta.gr

Η Μπάγερν Μονάχου προηγήθηκε με 3-1 "Γ. Καραϊσκάκης", ύστερα από εκπληκτικό φαλτσαριστό σουτ του Τολισό. Champions LeagueΟλυμπιακόςΜπάγερν ΜονάχουΚορεντέν Τολισό Δείτε το video: Ακολουθήστε το ΦΩΣ στο Instagram