Α΄ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012-2013 7 η Αγωνιστική ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ ΑΕΤΟΣ ΤΟΞΟΤΩΝ 1-0 ΑΕΠ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 1-5 ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ 3-2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 1-0 ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ ΘΡΑΚΗ ΣΥΔΙΝΗΣ 1-0 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑ 5-0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ 2-1 ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ 2-2 ΡΕΠΟ O ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ * 16 2. Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ 16 3. ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 14 4. ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ * 13 5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ * 13 6. ΑΝΑΓ/ΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ * 10 7. ΑΣΤΗΡ ΜΑΓΙΚΟΥ 12 8. ΕΧΙΝΟΣ ΣΠΟΡ 11 9. ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 11 10. ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ 09 11. ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ 08 12. ΘΡΑΚΗ ΣΥΔΙΝΗΣ 07 13. ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑ * 06 14. ΑΕΤΟΣ ΤΟΞΟΤΩΝ 0 3 15. ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ 03 16. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ * 01 17. ΑΕΠ ΕΥΜΟΙΡΟΥ * 0 1 * Έκανε ρεπό

   ·    πριν από  4 Χρόνια -25 Μήνα  ·    

Maxitisthrakis

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ


Ολα τα Άρθρα

Blogs

Σχόλια (0)

Κάντε Login για να αφήσετε το σχόλιό σας

Από την ενότητα: Θράκη
Ροή videos

Από την ενότητα: Θράκη
  • Χοροθέατρο Ρίζες, στο ΔΗΠΕΘΕ Κομοτηνής

    πριν από 8 ώρες 21 λεπτά

  • Χοροθέατρο Ρίζες, στο ΔΗΠΕΘΕ Κομοτηνής

    πριν από 8 ώρες 21 λεπτά

  • Χοροθέατρο Ρίζες, στο ΔΗΠΕΘΕ Κομοτηνής

    πριν από 8 ώρες 22 λεπτά

  • Voluntas Spoleto San Sisto 0-1 HIGHLIGHTS del 19 febbraio 2017

    πριν από 14 ώρες 51 λεπτά

  • Μικροεπεισόδια στο ημίχρονο του: Δόξα Προσκυνητών-Απόλλων Καλαμαριάς

    πριν από 1 ημέρα 4 ώρες

  • Back 2 Music III - Masque Party 70s 80s 90s - Είσοδος Ελεύθερη

    πριν από 2 ημέρες 8 ώρες

  • Καρναβαλική παρέλαση Κομοτηνής

    πριν από 2 ημέρες 19 ώρες

  • Καρναβαλική παρέλαση Κομοτηνής

    πριν από 2 ημέρες 19 ώρες

  • Καρναβαλική παρέλαση Κομοτηνής

    πριν από 2 ημέρες 19 ώρες

  • Καρναβαλική παρέλαση Κομοτηνής

    πριν από 2 ημέρες 19 ώρες

  • Καρναβαλική παρέλαση Κομοτηνής

    πριν από 2 ημέρες 19 ώρες

  • KomonParty

    πριν από 2 ημέρες 19 ώρες

Σχετικά Θέματα

Πρόγραμμα | Δείτε Τώρα

Alpha
21:00
ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ 4
Παιδική εκπομπή
Kontra Channel
21:00
ΧΩΡΑ ΕΝ ΚΑΜΙΝΩ
Σόου
MAD TV
21:00
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
Σόου
MTV
21:00
TEEN MOM UK
Σειρά
Mega Channel
21:00
ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ
Παιδική εκπομπή
Star Channel
21:00
BLINDSPOT
Παιδική εκπομπή
ΕΡΤ 2
21:00
ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
Παιδική εκπομπή
ΕΡΤ 3
21:00
BORDERS
Σόου
ΕΡΤ 1
20:55
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ
E TV
20:45
LIVE NEWS
Ειδήσεις
TV Μακεδονία
19:45
ΟΛΑ ΚΑΛΑ
Άλλο
Βουλή
18:00
ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
Σόου

Πρωτοσέλιδα

Palo presentation