πριν από  16 ημέρες 21 ώρες

Lesvospost.com

Με ανατροπή μέσα σε πέντε λεπτά, ο ΠΑΟΚ Β' ανέτρεψε το εις βάρος του σκορ και νίκησε με 2-1 τον Αιολικό, αυξάνοντας τις πιθανότητες του για υποβιβασμό στην Γ' Εθνική. Οι τυπικά γηπεδούχοι (το παιχνίδι διεξήχθη στην Αριδαία), έπαιξαν ουσιαστικά το τελευταίο τους χαρτί για να διεκδικήσουν της μαθηματικές ελπίδες παραμονής, την ώρα που ο ΠΑΟΚ Β' ήθελε την νίκη για να...

πριν από  16 ημέρες 23 ώρες

Footballleaguenews.gr

Τις όποιες μαθηματικές ελπίδες για παραμονή στην κατηγορία ήθελε να διατηρήσει ο Αιολικός στο ματς με τον ΠΑΟΚ Β τη Δευτέρα (29/04). Κατάφερε να προηγηθεί και να τις αναπτερώσει, όμως ο Δικέφαλος του Βορρά μέσα σε 5 λεπτά ανέτρεψε τα δεδομένα, επικράτησε 2-1 και πανηγύρισε τη μαθηματική εξασφάλιση της σωτηρίας. Αντίθετα, η ομάδα του Θωμά Γράφα με 3 ματς να...