πριν από  2 Χρόνια 0 Μήνα

Ένα γκολ του Μπούντιμιρ στο 92' ήταν αρκετό στην Οσασούνα ώστε να νικήσει με 1-0 την Αλαβές. Η ουραγός Αλαβές έψαχνε επειγόντως βαθμούς και μπήκε πολύ δυνατά, χάνοντας ευκαιρία στο 2', σε κεφαλιά του Χοσέλου. Η Οσασούνα είχε τη δική της καλή στιγμή, λίγα λεπτά αργότερα, σε κεφαλιά του Τόρο και κέρδισε πέναλτι, στο 37ο λεπτό, για κράτημα του Ναβάρο στον Άβιλα. Την...

Aek365.com

LA LIGA- 31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΣΑΣΟΥΝΑ-ΑΛΑΒΕΣ 1-0 ΓΗΠΕΔΟ: EL SADAR Με γκολ, απο ευγενική χορηγία της Αλαβές, του Μπούντιμιρ στο 92ο λεπτό, η Οσασούνα έκαμψε την αντίσταση της Αλαβές, επικρατώντας 1-0, αποτέλεσμα που τη διατηρεί στην πρώτη δεκάδα της βαθμολογίας. Η ουραγός Αλαβές ψάχνει, επειγόντως, βαθμούς και μπήκε πολύ δυνατά, χάνοντας ευκαιρία στο 2', σε κεφαλιά του...