πριν από  1 Χρόνο 7 Μήνες

Sportdog

Αρκετή όρεξη είχε ο Πογέτ μετά από τη νίκη της Εθνικής επί της Βόρειας Ιρλανδίας με 3-1. Εθνική Ελλάδας: Με τις καλύτερες δυνατές συνθήκες τελείωσε η Εθνική μας ομάδα τις υποχρεώσεις της στον όμιλο του Nations League, όπου επικράτησε 3-1 της Βορείου Ιρλανδίας. Έτσι, έκλεισε το γκρουπ με πέντε νίκες σε έξι ματς. Ούτως ή άλλως είχε ήδη καπαρώσει την πρώτη θέση και ο...

Metrosport

Ο Γκουστάβο Πογέτ μιλώντας στη NOVA μετά τη νίκη επί της Β. Ιρλανδίας (3-1) τόνισε ότι ο Πέτρος Μάνταλος είναι ο άνθρωπός του, δικαιολογώντας τον τρόπο που πανηγύρισε το γκολ που σημείωσε ο παίκτης της ΑΕΚ! "Το πρώτο ημίχρονο ήταν δύσκολο και έντονο. Βρήκαμε αντίσταση από τους αντιπάλους και ήταν σωματικό. Η γρήγορη ισοφάριση μας δυσκόλεψε. Το δεύτερο ημίχρονο ήταν...