Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ Βάλτο στο facebook Ξεκίνησαν σήμερα και θα συνεχιστούν το Σαββατοκύριακο, οι δοκιμές νεαρών ποδοσφαιριστών από το Νομό καρδίτσας, που θα στελεχώσουν την ομάδα Κ20 της Αναγέννησης για τη νέα περίοδο. Αρκετοί ήταν οι νεαροί ποδοσφαιριστές που παρουσιάστηκαν στο Δημοτικό Στάδιο και παρουσία των: Σάκη Θεοδοσιάδη, Κώστα Σιακάρα, Παναγιώτη Μπούτα και Τάκη Δρόσου έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό. Βάλε το θέμα στο facebook casus telefon telefon dinleme

   ·    πριν από  3 Χρόνια -20 Μήνα  ·    

Anagenisi.net

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ


Ολα τα Άρθρα

Σχόλια (0)

Κάντε Login για να αφήσετε το σχόλιό σας

Από την ενότητα: Θεσσαλία
Ροή videos

Από την ενότητα: Θεσσαλία
  • Συζήτηση στο Δημοτικό Συμβούλιο για την 5μελή επιτροπή του Αθλητικού Κέντρου της ΕΠΣΚ

    πριν από 16 ώρες 0 λεπτά

  • Διέλευση εργοταξιακού σιδηροδρ. οχήματος επί της νέας γραμμής Τιθορέας- Λιανοκλαδίου. 15-3-2017

    πριν από 1 ημέρα 6 ώρες

  • Πικετοφορία ΚΚΕ στην Καρδίτσα

    πριν από 3 ημέρες 16 ώρες

  • Οι Imam Baildi στο γάμο του Χάρη και της Βασούλας!

    πριν από 5 ημέρες 2 ώρες

  • Σούλη Ανατολή - Μαχαιριά

    πριν από 5 ημέρες 2 ώρες

  • Δεινόσαυρος εμφανίστηκε στη Λάρισα!!!

    πριν από 6 ημέρες 11 ώρες

  • ΣΕ ΞΕΝΟ ΧΩΜΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ~ ΒΑΓΓΕΛΙΩ ΧΡΗΣΤΙΑ

    πριν από 6 ημέρες 17 ώρες

  • Μια …ενδεκάδα απείθαρχη στην θέληση του Δημάρχου Τρικκαίων

    πριν από 7 ημέρες 16 ώρες

  • Ολυμπιακός και … Survivor υπερίσχυσαν του Δημοτικού Συμβουλίου Τρικάλων

    πριν από 7 ημέρες 19 ώρες

  • Ο χειμώνας της …οικονομίας παραμένει στα Τρίκαλα

    πριν από 7 ημέρες 19 ώρες

  • Δεν έχει καλό …πληροφοριοδότη ο Δήμαρχος Τρικκαίων και πρόσβαλε δημόσια λάθος Δημοτικό Σύμβουλο

    πριν από 7 ημέρες 19 ώρες

  • Γεύμα ενότητας από την ΕΠΣΚ

    πριν από 10 ημέρες 20 ώρες

Σχετικά Θέματα

Πρόγραμμα | Δείτε Τώρα

Kontra Channel
22:00
ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ
Σόου
MAD TV
22:00
DANCE ZONE
Σόου
MTV
22:00
RIDICULOUSNESS 7
Άλλο
Mega Channel
22:00
ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
Παιδική εκπομπή
TV Μακεδονία
22:00
ΤΑ ΠΕΝΤΕ ΚΛΕΙΔΙΑ
Σειρά
Βουλή
22:00
ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
Σόου
ΕΡΤ 1
22:00
ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
Παιδική εκπομπή
ΕΡΤ 2
22:00
Η Ελληνική Μουσική Σκηνή στο Δεύτερο
Μαγκαζίνο
ANT1
21:00
ΜΠΡΟΥΣΚΟ 4
Σειρά
Alpha
21:00
FROZEN
Παιδική εκπομπή
E TV
21:00
STAR ACADEMY
Σειρά
Star Channel
21:00
Ο ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ
Ταινία

Πρωτοσέλιδα

Palo presentation