Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ Βάλτο στο facebook Ξεκίνησαν σήμερα και θα συνεχιστούν το Σαββατοκύριακο, οι δοκιμές νεαρών ποδοσφαιριστών από το Νομό καρδίτσας, που θα στελεχώσουν την ομάδα Κ20 της Αναγέννησης για τη νέα περίοδο. Αρκετοί ήταν οι νεαροί ποδοσφαιριστές που παρουσιάστηκαν στο Δημοτικό Στάδιο και παρουσία των: Σάκη Θεοδοσιάδη, Κώστα Σιακάρα, Παναγιώτη Μπούτα και Τάκη Δρόσου έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό. Βάλε το θέμα στο facebook casus telefon telefon dinleme

   ·    πριν από  3 Χρόνια -22 Μήνα  ·    

Anagenisi.net

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ


Ολα τα Άρθρα

Σχόλια (0)

Κάντε Login για να αφήσετε το σχόλιό σας

Από την ενότητα: Θεσσαλία
Ροή videos

Από την ενότητα: Θεσσαλία
  • ΚΑΛΛΟΝΗ - Τρίκαλα | Συνέντευξη τύπου

    πριν από 18 ώρες 12 λεπτά

  • Τιμήθηκε η γιαγιά που γέννησε το εγγόνι της

    πριν από 22 ώρες 41 λεπτά

  • ONLARISSA.GR

    πριν από 1 ημέρα 6 ώρες

  • Χρήστος Παππάς: Η σημερινή Εθνική Αντίσταση των Ελλήνων είναι η «Χρυσή Αυγή»

    πριν από 1 ημέρα 18 ώρες

  • Δηλώσεις Β. Τσιάκου για την ελλιπή ενημέρωση των πολιτών για επικίνδυνα καιρικά φαινόμενα

    πριν από 1 ημέρα 21 ώρες

  • Δηλώσεις Κ. Αγοραστού για την ελλιπή ενημέρωση των πολιτών για επικίνδυνα καιρικά φαινόμενα

    πριν από 1 ημέρα 21 ώρες

  • Δηλώσεις Κ. Αγοραστού για τα έντονα καιρικά φαινόμενα στη Θεσσαλία

    πριν από 2 ημέρες 0 ώρα

  • Δηλώσεις Β. Τσιάκου για τα έντονα καιρικά φαινόμενα στην Καρδίτσα

    πριν από 2 ημέρες 0 ώρα

  • Τριπλό ερώτημα για την εικονιζόμενη κάμερα

    πριν από 2 ημέρες 13 ώρες

  • Ο Δημήτρης Π. Κρανιώτης στην 5η Λογοτεχνική Σκηνή [2016]

    πριν από 2 ημέρες 13 ώρες

  • Πανδαισία γεύσεων στα Τρίκαλα με …Σκαρμούτσο στο «meating»

    πριν από 2 ημέρες 15 ώρες

  • The Voice of Greece 3 | Battles - Μαγδα Θεοσιδου VS Νικολετα Μηλιωνη...19/1/2017

    πριν από 2 ημέρες 18 ώρες

Σχετικά Θέματα

Πρόγραμμα | Δείτε Τώρα

Kontra Channel
18:50
ΟΙΚΟ ΖΗΝ
Άλλο
Star Channel
18:50
ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ
Σόου
E TV
18:45
LIVE NEWS
Ειδήσεις
ΕΡΤ 1
18:15
ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
Σόου
Alpha
18:00
DEAL
Σόου
MTV
18:00
ONLY HITS
Σόου
TV Μακεδονία
18:00
ΤΑ 3 ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ
Σειρά
Βουλή
18:00
ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
Σόου
ANT1
17:45
ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ 2
Σειρά
MAD TV
17:00
OK
Άλλο
Mega Channel
17:00
ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
Παιδική εκπομπή
ΕΡΤ 2
17:00
ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ 4
Σειρά

Πρωτοσέλιδα

Palo presentation