πριν από  26 ημέρες 4 ώρες

Thestival.gr

Ένα παιχνίδι με δύο εντελώς διαφορετικά ημίχρονα, έξι γκολ και νικητή τον Άρη με 4-2 είχαμε στο ματς της προτελευταίας αγωνιστικής κόντρα στη Λαμία. Η ομάδα του Βόκολου ήταν κυρίαρχη στο πρώτο μέρος και βρέθηκε με δύο γκολ μπροστά στο σκορ, ενώ η ομάδα του Μάντζιου ήταν εντελώς διαφορετική στο δεύτερο μέρος και με πρωταγωνιστές Φατόρε και Μορόν γύρισε το ματς σε...

πριν από  26 ημέρες 5 ώρες

Sport-fm

Ένας... διπρόσωπος Άρης, μεταμορφώθηκε στο δεύτερο ημίχρονο και παρέσυρε στο διάβα του τη Λαμία! Σε ένα ματς που μόνο αδιάφορο δεν ήταν και ας έλειπε το βαθμολογικό κίνητρο, οι Θεσσαλονικείς πέρασαν από το "Αθανάσιος Διάκος" με το εντυπωσιακό 4-2 επί της Λαμίας, κάνοντας σπουδαία και... εκκωφαντική ανατροπή στο δεύτερο 45λεπτο για την 9η και προτελευταία αγωνιστική...